Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі
0

 

Жетістігі

Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі

 

Аудандық 9-11 сыныптардың пәндік олимпиадасы 2017-2018 оқу жылы

1

Бақтан Ақманар

9

Қазақ тілі

ІІ орын

Курмангазиева М.М.

2

Қадырғали Данагүл

9

Математика

ІІІ орын

Бисенгалиев Б.М.

3

Мырзагалиева Жаниса

9

Құқықтану

ІІІ орын

Ізбас С.А.

4

Куткужиева Самал

9

Ағылшын

ІІ орын

Брекеева А.С.

5

Ізбас Аяжан

9

Биология

ІІІ орын

Бекетова Д.И.

6

Мақсотова Ақниет

10

Ағылшын

ІІІ орын

Брекеева А.С.

7

Аманов Тимур

10

Қазақстан тарихы

ІІ орын

Ізбас С.А.

8

Атантаев Айдархан

11

Математика

ІІІ орын

Бисенгалиев Б.М.

9

Иргалиев Райымбек

11

Қазақстан тарихы

ІІ орын

Тайбагарова Г.Г.

 

 

Республикалық, облыстық, аудандық  байқаулар, оқулар, олимпиадалар, жарыстар  2017-2018 оқу жылы

 

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Сайыс атауы

Аталымы

Жетістігі

Пән мұғалімі

 

1

 Оңғарбаева Аяулым

9

Дене шынықтыру

«Спорт жұлдыздары» республикалық журналының жүлдесі-тоғызқұмалақтан

Республикалық

 

Диплом

ІІ орын

Жаңабаев Н.Т.

2

Тыныштық Бағдаулет

6

Дене шынықтыру

«Спорт жұлдыздары» республикалық журналының жүлдесі-тоғызқұмалақтан

Республикалық

 

Диплом

ІІ1 орын

Жаңабаев Н.Т.

3

Тыныштық Сұлтан

6

Дене шынықтыру

«Спорт жұлдыздары» республикалық журналының жүлдесі-тоғызқұмалақтан

Республикалық

 

Диплом номинация

Жаңабаев Н.Т.

4

 Оңғарбаев Аңсар

4

Дене шынықтыру

«Спорт жұлдыздары» республикалық журналының жүлдесі-тоғызқұмалақтан

Республикалық

 

Диплом

ІІІ орын

Жаңабаев Н.Т.

5

Қуанышқали Темірлан

8

Дене шынықтыру

«Спорт жұлдыздары» республикалық журналының жүлдесі-тоғызқұмалақтан

Республикалық

 

Диплом номинация

Жаңабаев Н.Т.

6

Мақсот Аяна

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

1 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

7

Есқайырова Фариза

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

1 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

8

Мұрат Абылай

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

1 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

9

Шакиров Жәңгір

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

1 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

10

Ермекали Жангүлім

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

2 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

11

Мақсот Аяна

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

2 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

12

Мендігалиева Венера

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

2 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

13

Шакиров Жәңгір

3

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

2 дәрежелі Диплом

Избасарова Г.М.

14

Самигулла Арина

4

Бастауыш сынып

«Аллея талантов» шығармашылық жоба

Республикалық

 

 Диплом

3 дәрежелі  

Айтжанова А.Е.

15

Самигулла Арина

4

Бастауыш сынып

«Дала сазы» байқауы

Республикалық

 

 Диплом

3 орын

Айтжанова А.Е.

16

Самигулла Арина

4

Бастауыш сынып

«Дарабоз»  байқауы

Республикалық

 

 Диплом 

3 орын

Айтжанова А.Е.

17

Самигулла Арина

4

Бастауыш сынып

«Қазақстан таланттары» рухани-патриоттық байқау

Республикалық

 

 Диплом  

3 дәрежелі

Айтжанова А.Е.

18

Амангелді Айзада

4

Бастауыш сынып

«UCMAS» менталды арифметика бағдарламасы

Республикалық

 

 Диплом

2 дәрежелі

Айтжанова А.Е.

19

Амангелді Айзада

4

Бастауыш сынып

«UCMAS» менталды арифметика бағдарламасы

Республикалық

 

Сертификат

Айтжанова А.Е.

20

Тулеушева Даяна

4

Бастауыш сынып

«Жаңа ғасыр таланттары» «Үздік шығарма»байқауы

Республикалық

 

 Диплом 

Бас жүлде

 Жангалиева Ш.І.

21

Тулеушева Даяна

4

Бастауыш сынып

«Жаңа ғасыр таланттары» «Үздік шығарма»байқауы

Республикалық

 

 Диплом 

1 орын

 Жангалиева Ш.І.

22

Бауржан Жанерке

4

Бастауыш сынып

«Жаңа ғасыр таланттары» «Үздік шығарма»байқауы

Республикалық

 

 Диплом 

1 орын

 Жангалиева Ш.І.

23

Жангалиева Шынар

4

Бастауыш сынып

«Жаңа ғасыр таланттары» «Үздік шығарма»байқауы

Республикалық

 

 Диплом 

1 орын

 Жангалиева Ш.І.

24

Өтешкали Дильназ

10

Физика

Ұлттық интернет олимпиадасы

Республикалық

Диплом

Какимова А.М.

25

Қадырғали Данагүл

9

Физика

Ұлттық интернет олимпиадасы

Республикалық

Диплом

Какимова А.М.

26

Аяжан Ізбас

9

Физика

Ұлттық интернет олимпиадасы

Республикалық

Диплом

Какимова А.М.

27

Сапарова Аңсағаным

8

Физика

Ұлттық интернет олимпиадасы

Республикалық

Диплом

Какимова А.М.

28

Сапарова Аяулым

8

Физика

Ұлттық интернет олимпиадасы

Республикалық

Диплом

Какимова А.М.

29

Мендыгалиева Венера

3

Бастауыш сынып

«Дарабоз»  байқауы

Республикалық

 

 Диплом 

 

Батырқаирова А.Н.

30

Айткалиева Аружан

2

Бастауыш сынып

Математикадан интернет олимпиадасы

Республикалық

 

Диплом

3 дәрежелі

Избасарова Г.М.

31

Серік Айша

2

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

Диплом

1 дәрежелі

Избасарова Г.М.

32

Анвар Диляра

2

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

Диплом

1 дәрежелі

Избасарова Г.М.

33

Мұрат Ясмина

2

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

Диплом

1 дәрежелі

Избасарова Г.М.

34

Баубек Асқарбек

2

Бастауыш сынып

Қазақ тілінен интернет олимпиадасы

Республикалық

 

Диплом

1 дәрежелі

Избасарова Г.М.

35

Амангелді Айзада

4

Бастауыш сынып

«UCMAS» менталды арифметика бағдарламасы

Облыстық

 

 Диплом

1 дәрежелі

Айтжанова А.Е.

36

Гұсманов Темірлан

11

Математика

Физика-математикалық мектебінің курсы

Облыстық

Сертификат

Бисенгалиев Б.М.

37

Ильясова Нұрбике

11

Математика

Физика-математикалық мектебінің курсы

Облыстық

Сертификат

Бисенгалиев Б.М.

38

Атиголлин Жеңіс

11

Математика

Физика-математикалық мектебінің курсы

Облыстық

Сертификат

Бисенгалиев Б.М.

39

Иргалиев Райымбек

11

Математика

Физика-математикалық мектебінің курсы

Облыстық

Сертификат

Бисенгалиев Б.М.

40

Ермекали Жанболат

7

Тарих

«Мен өз өлкемді зерттеймін» жобасы

Облыстық

Грамота

Тайбагарова Г.Г.

41

Базарбаев Жәңгірхан

9

Тарих

«Әбіш оқулары-2017» 2 облыстық байқауы

Облыстық

Диплом

Хамитова Г.Е.

42

Қаражанов Есболат

4

Бастауыш сынып

«Туған жер» бағдарламасы

Облыстық

Алғыс хат

Джумагазиева А.А.

43

Тасмуратова Камила

8

Технология

«Туған жер» бағдарламасы

Облыстық

Диплом

2 орын

Кубашева С.С.

44

Жумагалиева Гүлден

8

Технология

«Туған жер» бағдарламасы

Облыстық

Диплом

3 орын

Кубашева С.С.

45

Идиров Алмаз

7

Жеке оқыту

«Жұлдызай» фестивалі

Облыстық

Алғыс хат

Джумагазиева А.А.

46

Тыныштық Сұлтан

6

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Облыстық

Диплом

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

47

Жұбаныш Айслу

5

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Облыстық

Диплом

3 орын

Жаңабаев Н.Т.

48

Қаражанов Есболат

4

Жеке оқыту

«Туған жер» бағдарламасы

Облыстық

Диплом

3 орын

Джумагазиева А.А.

49

Құспан Айболат

8

Робототехника

Аймақтық робототехника олимпиадасы

Облыстық

Сертификат

Султанова Г.А.

50

Галиева Аружан

8

Робототехника

Аймақтық робототехника олимпиадасы

Облыстық

Сертификат

Султанова Г.А.

51

Шамуратов Жаксылық

8

Робототехника

Аймақтық робототехника олимпиадасы

Облыстық

Сертификат

Султанова Г.А.

52

Орынгалиева Гүлсезім

8

Робототехника

Аймақтық робототехника олимпиадасы

Облыстық

Сертификат

Султанова Г.А.

53

Саламатов Ысқақ

10

Дене шынықтыру

«Қол күресі» спартакиадасы

Аудандық

Мадақтама

1 орын

Мырзағалиев Е.Т.

54

Изхайр Сапар

9

Дене шынықтыру

«Асық атудан» жарысы

Аудандық

 Диплом

1 орын

 Абугалиев М.Г.

55

Аманбай Фарида

5

Дене шынықтыру

«Асық атудан» жарысы

Аудандық

 Диплом

2 орын

 Абугалиев М.Г.

56

Ермекали Жанболат

7

Дене шынықтыру

«Асық атудан» жарысы

Аудандық

 Диплом

1 орын

 Абугалиев М.Г.

57

Асауова Асмира

9

Дене шынықтыру

«Асық атудан» жарысы

Аудандық

 Диплом

2 орын

 Абугалиев М.Г.

58

Ермекали Жанболат

7

Тарих

«Мен өз өлкемді зерттеймін» жобасы

Аудандық

Диплом

1 орын

Тайбагарова Г.Г.

59

Қадырғали Данагүл

9

Қазақ әдебиеті

«Мен өз өлкемді зерттеймін» жобасы

Аудандық

Диплом

2 орын

Курмангазиева М.М.

60

Базарбаев Жәңгірхан

9

Тарих

«Мен өз өлкемді зерттеймін» жобасы

Аудандық

Диплом

2 орын

Хамитова Г.Е.

61

Баққожа Мейірім

7

Казақ әдебиеті

«Мен өз өлкемді зерттеймін» жобасы

Аудандық

Диплом

3 орын

Кумашева А.К.

62

Құттыбаев Бекзат

10

АӘД

Биатлон

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Кабиев З.Г.

Жаңабаев Н.Т.

63

Құспан Мирас

9

АӘД

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Кабиев З.Г.

64

Саламатов Ысқақ

10

АӘД

Белтемірге тартылу

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Кабиев З.Г.

65

Құлжымыров Мұхамедқанафия

10

АӘД

Экспонаттар көрмесі

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Кабиев З.Г.

66

Аманов Тимур

10

АӘД

Информатика

«Менің роботым»

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Кабиев З.Г.

Сұлтанова Г.А.

67

Қаражанов Есболат

4

Жеке оқыту

«Туған жер» бағдарламасы

Аудандық

Диплом

 

Джумагазиева А.А.

68

Аманов Тимур

 10

Дене шынықтыру

Дойбы

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

69

Хабибуллин Арсен

7

Дене шынықтыру

Дойбы

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

70

Оңғарбаева Аяулым

9

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

1 орын

Жаңабаев Н.Т.

71

Тыныштық Сұлтан

5

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Жаңабаев Н.Т.

72

Бақтан Ақманар

9

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Жаңабаев Н.Т.

73

Оңғарбай Аңсар

5

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Жаңабаев Н.Т.

74

Құспан Мирас

9

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Жаңабаев Н.Т.

75

Тыныштық Бағдаулет

6

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

76

Қуанышқали Темірлан

8

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақ

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

77

Сапарова Аяулым

8

Дене шынықтыру

Шахмат

Аудандық

Мадақтама

1 орын

Жаңабаев Н.Т.

78

Нуралиев Сүндет

8

Дене шынықтыру

Шахмат

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

79

Балтабай Айгерім

6

Дене шынықтыру

Шахмат

Аудандық

Мадақтама

1 орын

Жаңабаев Н.Т.

80

Хабибуллин Арсен

7

Дене шынықтыру

Шахмат

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

81

Тыныштық Сұлтан

 4

Дене шынықтыру

Шахмат

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Жаңабаев Н.Т.

82

Тыныштық Бақдәулет

 5

Дене шынықтыру

Шахмат

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

83

Майтуязова Томирис

9

Дене шынықтыру

Биатлон

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Жаңабаев Н.Т.

Кабиев З.Г.

84

Сайын Аружан

4

Қазақ тілі

«Intel-junior-2018» зияткерлік олимпиада

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Кенжегалиева Г.М.

85

Нұрланова Әдемі

МАД

Ана тілі

«Ана тілім-айбыным»

Аудандық

Диплом

номинация

Мажит М.С.

86

Мендіғали Гузел

4

Математика

«Intel-junior-2018» зияткерлік олимпиада

Аудандық

Мадақтама

1 орын

Айтжанова А.Е.

87

Асқар Аяулым

4

Математика

«Intel-junior-2018» зияткерлік олимпиада

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Айтжанова А.Е.

88

Жумалиева Айрика

4

Жеке оқыту

«Жұлдызай» фестивалі

Аудандық

Диплом

Джумагазиева А.А.

89

Умаргалиева Рамина

3

Бастауыш сынып

«Intel-junior-2018» зияткерлік олимпиада

Аудандық

Мадақтама

2 орын

Калбирова А.М.

90

Мендыгалиева Венера

3

Қазақ тілі

«Intel-junior-2018» зияткерлік олимпиада

Аудандық

Мадақтама

3 орын

Батырқаирова А.Н.

 

 


 

Аудандық,облыстық,республикалық олимпиада, фестиваль, ғылыми жоба, байқаулар қорытындысы 2017-2018 оқу жылы

Мұғалімнің  аты-жөні

Пәні

Байқау түрі

Қай жерде өткені

Жетістігі

 

1

Жангалиева Ш.І.

Бастауыш сынып

«Үстаздық еткен жалықпас..» республикалық интернет байқау(ҚМЖ)

Республикалық

Диплом

2

Кабиев З.Г.

АӘД

Басқару қауіпсіздік және арнайы бағдарламалар академиясы г.Астана

Республикалық

Диплом

3

Кабиев З.Г.

АӘД

ОФ «Боевое братство» г.Алматы

Республикалық

Алғыс хат

4

Тайбагарова Г.Г.

 Тарих

«Рухани жаңғырудың білім беру саласындағы өзектілігі» республикалық интернет байқау

Республикалық

 Диплом

5

Бекетова Д.И.

Биология

«Рухани жаңғырудың білім беру саласындағы өзектілігі» республикалық интернет байқау

Республикалық

 Диплом

6

Жангалиева Ш.І.

Бастауыш сынып

«Рухани жаңғырудың білім беру саласындағы өзектілігі» республикалық интернет байқау

Республикалық

 Диплом

7

Кенжегарина Э.А.

Биология

«Рухани жаңғырудың білім беру саласындағы өзектілігі» республикалық интернет байқау

Республикалық

 Диплом

8

Бекетова А.А.

Орыс тілі мен әдебиеті

«Рухани жаңғырудың білім беру саласындағы өзектілігі» республикалық интернет байқау

Республикалық

 Диплом

9

Куткужиева А.И.

Орыс тілі мен әдебиеті

«Рухани жаңғырудың білім беру саласындағы өзектілігі» республикалық интернет байқау

Республикалық

 Диплом

10

Злиева А.Н.

Орыс тілі мен әдебиеті

«Рухани жаңғырудың білім беру саласындағы өзектілігі» республикалық интернет байқау

Республикалық

 Диплом

11

Тайбагарова Г.Г.

Қазақстан тарихы

«Қазақстан тарихы: Рухани жаңғыру»қашықтық олимпиада

Республикалық

Мадақтама

 1 орын

12

Жанабаев Н.Т.

Дене шынықтыру

ҚР чемпионаты -тоғызқұмалақ

Республикалық

Диплом

3 орын

13

Кубашева С.С.

Технология

«ЭКСПО-2017» жас өлкетанушылық форумы

Республикалық

Алғыс хат

14

Калбирова А.М.

Бастауыш сынып

Бастауыш сынып мұғалімдері арасында Ұлттық интернет олимпиадасы (қазақ тілі)

Республикалық

Диплом

15

Калбирова А.М.

Бастауыш сынып

Бастауыш сынып мұғалімдері арасында педагогикалық олимпиада

Республикалық

Диплом

2 дәрежелі орын

16

Идрескалиева У.Б.

Кітапханашы

«Үздік әдістемелік әзірлеме» оқытушылар сайысы

Республикалық

Диплом

1 орын

17

Какимова А.М.

Физика

Ұлттық интернет олимпиадасы

Республикалық

Диплом

18

Султанова А.Б.

Бастауыш сынып

Ұлттық интернет олимпиадасы

Республикалық

Алғыс хат

19

Султанова А.Б.

Бастауыш сынып

Бастауыш сынып мұғалімдері арасында Ұлттық интернет олимпиадасы (қазақ тілі)

Республикалық

Диплом

1 дәрежелі

20

Жанабаев Н.Т.

Дене шынықтыру

Үстел теннисі

Облыстық

Диплом

1 орын

21

Тайбагарова Г.Г.

Қазақстан тарихы

«Қазақстан тарихы: Рухани жаңғыру» қашықтық олимпиада

       Облыстық

Мадақтама

2 орын

22

Бисенгалиев Б.М.

Математика

«Пифагор» физика-математика мектебі

Облыстық

Алғыс хат

23

Кубашева С.С.

Технология

«Ұрпақ тәрбиесінің тірегі-отбасы» ата-аналар конференциясы 

Облыстық

Алғыс хат

24

Мырзағалиев Е.Т.

Дене шынықтыру

Биатлон

Облыстық

Мадақтама

1 орын

25

Мырзағалиев Е.Т.

Дене шынықтыру

Волейбол 27.11.2017

Облыстық

Мадақтама

3 орын

26

Мырзағалиев Е.Т.

Дене шынықтыру

Волейбол /Бөрлі ауданы-2017/

Облыстық

Мадақтама

3 орын

27

Жанабаев Н.Т.

Дене шынықтыру

«Үздік жаттықтырушы»

Аудандық

Мадақтама

28

Жанабаев Н.Т.

Дене шынықтыру

«Аудандық спартакиада- Тоғызқұмалақ»

Аудандық

Мадақтама

1 орын

29

Какимова А.М.

Физика

Аудандық мұғалімдер арасындағы олимпиада

Аудандық

ІІІ орын

30

Капизова Н.С

Математика

Аудандық мұғалімдер арасындағы олимпиада

Аудандық

ІІІ орын

31

Идрескалиева У.Б.

Кітапханашы

Педагогикалық шеберлік және кітапхана ісін жүргізудегі табыстары үшін

Аудандық

Алғыс хат

32

Бекетова А.А.

Орыс тілі мен әдебиеті

Аудандық мұғалімдер арасындағы «Пушкин оқулары» байқауы

Аудандық

Мадақтама

33

Кубашева С.С.

Технология

Аудандық мұғалімдер арасындағы «Үздік қосымша б.б.педагогі» байқауы

Аудандық

Мадақтама

34

Кабиев З.Г.

Дене шынықтыру

Денсаулық күні фестивалі

Аудандық

ІІІ орын

35

Кабиев З.Г.

Дене шынықтыру

Партиялық жоба

Аудандық

Алғыс хат

36

Кубашева С.С.

Технология

«Үздік қосымша білім беру педагогі» байқауы

Аудандық

ІІ орын

37

Омарова А.Т.

Бастауыш сынып

Бастауыш сынып мұғалімдері арасында педагогикалық олимпиада

Аудандық

Мадақтама

номинация

38

Айтжанова А.Е.

Бастауыш сынып

Білім беру қызметкерлері арасында 9-ші спорттық сайыс «Тоғызқұмалақ»

Аудандық

Мадақтама

1 орын

39

Айтжанова А.Е.

Бастауыш сынып

Білім беру қызметкерлері арасында «Үздік кәсіподақ лидері» байқауы

Аудандық

Мадақтама

2 орын

40

Какимова А.М.

Физика

Мұғалімдер арасындағы физика пәнінен олимпиада

Аудандық

Мадақтама

3 орын

41

Мырзағалиев Е.Т.

Дене шынықтыру

Биатлон

Аудандық

Мадақтама

1 орын

42

Мырзағалиев Е.Т.

Дене шынықтыру

Б.Б.Қ. спартакиадасы

Аудандық

Мадақтама

номинация

 

 

Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі

Аудандық семинарларға,курстарға қатысу  2015-2016оқу жылы

 

Мұғалімнің  аты-жөні

Пәні

Уақыты

Номері

Семинар тақырыбы

Қай жерде өткені

1

Бекмұханова Мүнзира Сағидоллақызы

МАД

26-27.11. 2015

№46911901

Мектепалды даярлық жұмысының мазмұнын жаңарту және жетілдіру

Орал қаласы

2

Муратова Гүлдаурен Муратовна

Орыс тілі

29.02-26.03.2016

«Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту аясында орыс тілі мұғалімдерінің біліктілігін арттыру бағдарламасы»

Орал қаласы

3

Курматова Галина Беркиновна

ағылшын

28.03-22.04 2016

«Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту аясында ағылшын тілі мұғалімдерінің біліктілігін арттыру бағдарламасы»

Орал қаласы

4

Калбирова Акмарал Мурадимовна

Бастауыш сынып

 

 

 

Орал қаласы

5

Зейнгереева Акмарал Хайыржановна

Бастауыш сынып

 

 

 

Орал қаласы

6

Аманбаева Жанар Бекежановна

Музыка

14-18.03.2016

«Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту аясында ағылшын тілі мұғалімдерінің біліктілігін арттыру бағдарламасы»

Орал қаласы

 

 

 

Аудандық,облыстық,республикалық олимпиада, фестиваль, ғылыми жоба, байқаулар қорытындысы 2017-2018 оқу жылы

Мұғалімнің  аты-жөні

Пәні

Байқау түрі

Қай жерде өткені

Жетістігі

 

1

Кабиев З.Г

Дене шынықтыру

Денсаулық күні фестивалі

аудандық

ІІІ орын

2

Кабиев З.Г

Дене шынықтыру

Партиялық жоба

аудандық

Алғыс хат

3

Кабиев З.Г

Дене шынықтыру,АӘД

Тамыз конференциясы

облыстық

Алғыс хат

4

Кабиев З.Г

АӘД

Қоғамдық қоры

республикалық

Диплом,медаль

5

Кабиев З.Г

АӘД

БҚжАБ академиясы

республикалық

Алғыс хат

6

Кабиев З.Г

АӘД

БҚжАБ академиясы

республикалық

Сертификат

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

16

Кабиев З.Г

Дене шынықтыру

Аудандық шаңғыдан іріктеу жарысы

Аудандық

ІІІ орын

17

Жаңабаев Н.Т

 

Аудандық шаңғы туризмі «Ақшақар 2017»

Аудандық

Алғыс хат

18

Кабиев З.Г

Дене, АӘД

Аудандық «Жас өрт сөндіруші»

Аудандық

Мадақтама

19

Кабиев З.Г

Дене, АӘД

Ауғанстан ардагерлер одағы

Аудандық

Алғыс хат

20

Кабиев З.Г

Дене,АӘД

Теректі ауданы әкімі

Аудандық

Алғыс хат

21

Кабиев З.Г

Дене,АӘД

АБББ

Аудандық

Мадақтама

 

 

 

Аудандық,облыстық,республикалық олимпиада, фестиваль, ғылыми жоба, байқаулар қорытындысы 2016-2017 оқу жылы

 

Мұғалімнің  аты-жөні

Пәні

Байқау түрі

Қай жерде өткені

Жетістігі

 

1

Нұрсұлтанова М.Н

-

«Біз тәуелсіздіктің құрдасымыз»

облыстық

сертификат

2

Урбисинова С.К

Қазақ тілі

«Бір халық-бір мүдде!» республикалық интернет байқау

республикалық

Алғыс хат

3

Урбисинова С.К

Қазақ тілі

«Сүйемін туған тілді-анам тілін...» республикалық интернет байқау

республикалық

Алғыс хат

4

Имашева Г.Б

Қазақ тілі

«Сүйемін туған тілді-анам тілін...» республикалық интернет байқау

республикалық

Алғыс хат

5

Бисенгалиев Б.М

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

6

Давлетчарова Э.В

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

7

Капизова Н.С

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

8

Гиззатова Ж.И

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

9

Гиззатова Ж.И

Математика

Облыстық «Сабақтың үздік контенті» байқауы

Облыстық

ІІІ орын

10

Давлетчарова Э.В

Математика

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

Халықаралық

Алғыс хат

11

Капизова Н.С

Математика

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

Халықаралық

Адғыс хат

12

Гиззатова Ж.И

Математика

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

Халықаралық

Алғыс хат

13

Бисенгалиев Б.М

Математика

 

Облыстық

Алғыс хат

14

Мырзагалиев Е.Т

Дене шынықтыру

Аудандық шаңғыдан іріктеу жарысы

Аудандық

ІІ орын

15

Сапарова Г.С

Дене шынықтыру

Аудандық шаңғыдан іріктеу жарысы

Аудандық

ІІІ орын

16

Кабиев З.Г

Дене шынықтыру

Аудандық шаңғыдан іріктеу жарысы

Аудандық

ІІІ орын

17

Жаңабаев Н.Т

 

Аудандық шаңғы туризмі «Ақшақар 2017»

Аудандық

Алғыс хат

18

Кабиев З.Г

Дене, АӘД

Аудандық «Жас өрт сөндіруші»

Аудандық

Мадақтама

19

Кабиев З.Г

Дене, АӘД

Ауғанстан ардагерлер одағы

Аудандық

Алғыс хат

20

Кабиев З.Г

Дене,АӘД

Теректі ауданы әкімі

Аудандық

Алғыс хат

21

Кабиев З.Г

Дене,АӘД

АБББ

Аудандық

Мадақтама

22

Жаңабаев Н.Т

 

Аудандық «Көктемгі бағдарлау-2017»

Аудандық

ІІІ орын

23

Абугалиев М.Г

 

Аудандық БББ

 

грамотасы

 


 

Республикалық, облыстық, аудандық  байқаулар, оқулар, олимпиадалар, жарыстар  2016-2017

 

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Сайыс атауы

Жетістігі ,аталымы

Пән мұғалімі

1

Аманбаева Ақкербез

11

Қазақ тілі

Аудандық «Жарқын болашақ»

ІІ орын

Имашева Г.Б

2

Агишева Эльвира

10

Қазақ тілі

Аудандық «Жарқын болашақ»

ІІ орын

Урбисинова С.К

3

Агишев Темірлан

7

Қазақ тілі

Аудандық «Жарқын болашақ»

ІІІ орын

Урбисинова С.К

4

Глушакова Мария

7

Қазақ тілі

Аудандық «Жарқын болашақ»

ІІ орын

Урбисинова С.К

5

Мырзағалиева Жаниса

8

Музыка

Аудандық  «Жарқын болашақ»

ІІІ орын

Аманбаева Ж.Б

6

Болатова Гүлжауар

10

Қазақ тілі

Аудандық «Ұлы дала Елі» байқауы

ІІІ орын

Урбисинова С.К

7

Аманбаева Ақкербез

11

Қазақ тілі

Аудандық «Тәуелсіздік-тұғырым» шығарма байқауы

І орын

Имашева Г.Б

8

Сапарова Аңсағаным

7

Қазақ тілі

Аудандық «Тәуелсіздік-тұғырым» шығарма байқауы

ІІ орын

Урбисинова С.К

9

Сейтова Забира

7

Қазақ тілі

Аудандық «Тәуелсіздік-тұғырым» шығарма байқауы

ІІІ орын

Имашева Г.Б

10

Аманбаева Ақкербез

11

Қазақ тілі

Республикалық интернет-байқау «Сүйемін туған тілді-анам тілін...»

Бас жүлде

Имашева Г.Б

11

Имашева Мәдина

5

Қазақ тілі

Республикалық интернет-байқау «Сүйемін туған тілді-анам тілін...»

І орын

Урбисинова С.К

12

Сайлауова Ақгүл

7

Қазақ тілі

Республикалық интернет-байқау «Бір халық-бір мүдде»

ІІ орын

Урбисинова С.К

13

Аманбаева Ақкербез

11

Қазақ тілі

Облыстық «Жүрек сыры» шеберлік сынағы

Сертификат

Имашева Г.Б

14

Тасмуратова Камила

7

Қазақ тілі

Аудандық «Тәуелсіз Отаныма -25 жыл» шығарма байқауы

«Шығармашыл» аталымы

Имашева Г.Б

15

Болатова Гүлжауар

10

Қазақ тілі

Аудандық «ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына» шығарма байқауы

ІІ орын

Урбисинова С.К

16

Аманбаева Ақкербез

11

Қазақ тілі

Аудандық «ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына » шығарма байқауы

ІІІ орын

Имашева Г.Б

17

Агишев Темирлан

7

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

Урбисинова С.К

Гиззатова Ж.И

Кубашева А.С

18

Сайлауова Орынай

7

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

Имашева Г.Б

Капизова Н.С

Бекетова Д.И

19

Оразакаев Жәдігер

7

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

20

Әубәкіров Әділ

7

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

Урбисинова С.К

Бисенгалиев Б.М

Бекетова Д.И

21

Сайлауова Ақгүл

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

21

Сапарова Аяулым

 

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

22

Ахметова Дана

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

23

Камалова Сабрина

 

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

24

Нуралиев Сүндет

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

І орын

Урбисинова С.К

Бисенгалиев Б.М

Бекетова Д.И

25

Сапарова Аңсағаным

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІ орын

26

Муратова Мадина

 

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІ орын

Имашева Г.Б

Капизова Н.С

Бекетова Д.И

27

Жумагалиева Гүлден

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІІ орын

Урбисинова С.К

Бисенгалиев Б.М

Бекетова Д.И

28

Хайруллина Зияда

 

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІІ орын

Нурсултанова М.Н

Давлетчарова Э.В

Бекетова Д.И

29

Джумагалиева Алма

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІІ орын

Нурсултанова М.Н

Давлетчарова Э.В

Бекетова Д.И

30

Санатбаев Армат

 

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІ орын

Нурсултанова М.Н

Давлетчарова Э.В

Бекетова Д.И

31

Жангалиева Гүлназ

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІ орын

Нурсултанова М.Н

Давлетчарова Э.В

Бекетова Д.И

32

Имашева Мадина

 

Қазақ тілі

Математика

Жаратылыстану

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІІ орын

Кумашева А.К

Сариева Н.С

Тореалиев Д.К

33

Утегалиева Ая

 

Қазақ тілі

Математика

Биология

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІІ орын

Нурсултанова М.Н

Бисенгалиев Б.М

Бекетова Д.И

34

Мырзагалиева Жаниса

 

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІІ орын

Нурсултанова М.Н

Бисенгалиев Б.М

Бекетова Д.И

35

Аманов Тимур

 

Қазақ тілі

Математика

Биология

Физика

«Ақбота» республикалық олимпиада

ІІІ орын

Курмангазиева М.М

Капизова Н.С

Кубашева А.С

Беккалиев С.К

36

Агишев Темирлан

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

Гиззатова Ж.И

37

Галиева Аружан

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

Гиззатова Ж.И

38

Жангалиева Гүлмира

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

Гиззатова Ж.И

39

Тасмуратова Камила

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

Капизова Н.С

40

Шамұратов Жаксылык

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

Капизова Н.С

41

 

Хайруллина Зияда

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

Давлетчарова Э.В

42

 

Максотова Аккумис

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

 

Давлетчарова Э.В

43

Жангалиева Гулназ

 

 

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

І орын

Давлетчарова Э.В

43

Сайлауова Ақгүл

7

Қазақ әдебиеті

Республикалық қашықтық олимпиадасы

ІІІ орын

Урбисинова С.К

44

Сапарова Аяулым

7

Қазақ әдебиеті

Республикалық қашықтық олимпиадасы

ІІІ орын

Урбисинова С.К

45

Баққожа Мейірім

6

Орыс тілі

Аудандық шығармалар байқауы

«Патриот своей Родины» аталымы

Злиева А.Н

46

Аманов Тимур

9

Биология

Аудандық экологиялық олимпиада

ІІ орын

Кубашева А.С

47

Агишева Эльвира

10

Биология

Аудандық экологиялық олимпиада

ІІІ орын

Кубашева А.С

48

Нигметуллин Кажимукан

10

Дене шынықтыру

Аудандық спартакиада

І орын

Абугалиев М.Г

49

Мұхтаров Ақжол

9

Дене шынықтыру

Аудандық спартакиада

І орын

Абугалиев М.Г

50

 

 

Дене шынықтыру

Аудандық спартакиада

 

 

52

Оңғарбай Аяулым

8

Дене шынықтыру

Аудандық турнир

(тоғызқұмалақ)

І орын

Жаңабаев Н.Т

53

Бақтан Ақманар

8

Дене шынықтыру

Аудандық турнир

(тоғызқұмалақ)

ІІ орын

Жаңабаев Н.Т

54

Оңғарбай Аңсар

4

Дене шынықтыру

Аудандық турнир

(тоғызқұмалақ)

ІІІ орын

Жаңабаев Н.Т

55

Оңғарбай Аяулым

8

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақтан аудандық ашық біріншілік

І орын

Жаңабаев Н.Т

56

Бақтан Ақманар

8

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақтан аудандық ашық біріншілік

ІІ орын

Жаңабаев Н.Т

57

Оңғарбай Аңсар

4

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақтан аудандық ашық біріншілік

ІІІ орын

Жаңабаев Н.Т

58

Бекбулатов Нұрсұлтан

9

Дене шынықтыру

Аудандық «Ақшақар 2017» шаңғы туризмі

ІІ орын

Жаңабаев Н.Т

59

Құспан Мирас

8

Дене шынықтыру

Тоғызқұмалақтан аудандық ашық біріншілік

ІІІ орын

Жаңабаев Н.Т

 

Мұғалімдер жетістігі

Аудандық,облыстық,республикалық олимпиада, фестиваль, ғылыми жоба, байқаулар қорытындысы 2016-2017 оқу жылы

Мұғалімнің  аты-жөні

Пәні

Байқау түрі

Қай жерде өткені

Жетістігі

 

1

Нұрсұлтанова М.Н

-

«Біз тәуелсіздіктің құрдасымыз»

облыстық

сертификат

2

Урбисинова С.К

Қазақ тілі

«Бір халық-бір мүдде!» республикалық интернет байқау

республикалық

Алғыс хат

3

Урбисинова С.К

Қазақ тілі

«Сүйемін туған тілді-анам тілін...» республикалық интернет байқау

республикалық

Алғыс хат

4

Имашева Г.Б

Қазақ тілі

«Сүйемін туған тілді-анам тілін...» республикалық интернет байқау

республикалық

Алғыс хат

5

Бисенгалиев Б.М

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

6

Давлетчарова Э.В

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

7

Капизова Н.С

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

8

Гиззатова Ж.И

Математика

Аудандық «математикалық регата»

Аудандық

ІІІ орын

9

Гиззатова Ж.И

Математика

Облыстық «Сабақтың үздік контенті» байқауы

Облыстық

ІІІ орын

10

Давлетчарова Э.В

Математика

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

Халықаралық

Алғыс хат

11

Капизова Н.С

Математика

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

Халықаралық

Адғыс хат

12

Гиззатова Ж.И

Математика

Инфоурок қашықтық олимпиадасы

Халықаралық

Алғыс хат

13

Бисенгалиев Б.М

Математика

 

Облыстық

Алғыс хат

14

Мырзагалиев Е.Т

Дене шынықтыру

Аудандық шаңғыдан іріктеу жарысы

Аудандық

ІІ орын

15

Сапарова Г.С

Дене шынықтыру

Аудандық шаңғыдан іріктеу жарысы

Аудандық

ІІІ орын

16

Кабиев З.Г

Дене шынықтыру

Аудандық шаңғыдан іріктеу жарысы

Аудандық

ІІІ орын